insan insan derler idi

insan nedir şimdi bildim

NEYE

İNANIYORUZ?

Ülkemizin, kurumlarımızın, ailelerimizin yaratıcı enerjisini ve diğer tüm sınırlı kaynaklarını etkili bir şekilde kullanmanın yolunun insan odaklı yaklaşımdan geçtiğine inanıyoruz.

AMACIMIZ

NE?

İnsan odaklı olmanın ne demek olduğunu ve neler kazandırabileceğini anlatarak toplumumuzda farkındalık yaratmak, insan odaklı olabilmek için gerekli becerileri ilgi duyan herkese kazandırmak istiyoruz.

BİZ

KİMİZ?

Gönüllülerden oluşan, kar amacı gütmeyen bir topluluğuz.

İNSAN ODAKLILIK

İnsanların birbirinden farklı ihtiyaçlar sistemini en iyi şekilde ele almayı hedefleyen zihin yapısına sahip olmaktır.

TOPLUM & ÇALIŞANLAR İÇİN

İNSAN ODAKLI YÖNETİŞİM

Günümüzün tüm modern organizasyonları ortak bir işletim sistemine sahip. İçinde çalışanların çoğu için çalışma hayatı bir süre katlanılması gereken zaruri bir faaliyet. Doğa ve toplum ise imkan varsa dikkat edilen, yoksa umursanmayan unsurlar. Hissedar çıkarlarının hepsinin üstünde olması normal kabul ediliyor. Değişen ve dönüşen toplumsal değerlerimiz ise, hissedar, çalışan ve toplum çıkarlarının eşit ağırlıkta olduğu, yani sahici şekilde insan odaklı kurumları çağırıyor. Kurumsal yönetişimin kalbine insanı nasıl koyabileceğinizi öğrenmek ister misiniz?  

MÜŞTERİLER İÇİN

İNSAN ODAKLI İNOVASYON

İnovasyon yolculuğunun ilk adımının bir çözüm fikri olduğuna inanılıyor. Halbuki; çözüm fikri yerine insandan başlamak, yani ihtiyaç sahibini ve ihtiyacını iyi anladıktan sonra çözüm geliştirip inovasyon üretmek daha etkili ve verimli bir yol. Bu yolu izlemek inovasyonu şans işi olmaktan çıkarıyor ve rekabet çerçevesinin ötesinde fırsatlara kapı açıyor. İnovasyon girişimlerinin kalbine insanı nasıl koyabileceğinizi öğrenmek ister misiniz?